Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Saif Dekoratif Boya Yazdır e-Posta

Eksi teknikler kullanılarak elde edilen sayısız dekoratif etki mevcuttur. SAIF, mimari ve kültürel geleneklere saygıyla İtalyan geleneksel uygulama teknikleri ile kromatik etki yaratımı için yeni şeyler sunmaktadır. Araştırma ve çalışmalarımız sonucu geleneksel formüllemeler ve uygulama "sırları" ile dekoratif kaplamalarımız gelişmiştir ve doğru şekilde uygulanırlarsa modern malzeme ile antik yüzeylerdeki ılık ve kromatik yumuşaklık elde edilebilmektedir.

Mantovano
Spatula ile uygulanan mineral tamamlayıcı kaplamadır, kireç bazlı olup terracotta parçacıkları içerir, hem iç hem de dış cepheye uygulanabilir. Mantovano çok iyi bir sızdırım hızına sahiptir, düzdür ve üst üste sürülen iki kat yumuşak ve tonlu bir etki bırakır. Terracotta tanecikleri son sürülmede ortaya çıkar, ve antik plastik bir görünüş sağlar, eski ve antik yüzeyli binaların restorasyonu için uygundur. MANTOVANO kırılmaz yahut parçalara ayrılmaz, ince kaplamalara da uygulanabilir.


pompeiano

iç kullanım için dekoratif bir kaplama sistemidir, kendine özgü kaba "yayılmış tanecik"li yapısı ile sıradışı bir eski duvar etkisi yaratır. Her türlü iç duvara derinlik ve karakter katan pompeiano yerleşme amaçlı yahut ticari binaların iç duvarlarında kullanılabilir. Pompeiano parçacıklı yapısı ve tonlama etkisi ile düzgün olmayan duvar yüzeylerini kolayca saklar. Pompeiano sert, uzun süreli, aşınmaya karşı aşırı dayanıklı ve yumuşak kimyasallara dirençlidir.Yoğun trafiğin bulunduğu mekanlarda kullanıma uygundur.


mediterraneo
Mineral doldurucu ve doğal lif bazlı bir dekorasyon sistemi olup dokulu şekiller üretir ve Akdeniz ülkelerindeki tipik binalara benzer bir kromatik etki yaratır. İç duvarlara uygulanmak üzere üretilmiştir, ancak dozu artırıldığında dış cepheye de uygulanabilir, hem düz hem pürüzlü yüzeyler için uygundur, tamamlayıcı etkiyi değiştirmeye gerek yoktur. metal spatula ile uygulanıp plastik spatula ile seviyelendirilebilir.


neptun
Kum ve seçilmiı kuartz parçacıkları içeren kalın bir duvar kaplamasıdır, ağır hava koşullarına direnir. Ayrıca iç duvarlar için değiştirilebilen rengi ve aşınmaya olan direnci sayesinde çok uygundur. NEPTUN genelde merdivenlere, koridorlara, antrelere uygulanır.

NEPTUN iki tipte üretilir:
- ince : 0,7 - 1,2 mm gren
- orta: 1,2 - 1,8 mm gren

RENKLER: 14 standart renk ve “I RESTAURI” renk paleti.
DUVAR- Yeni duvarlar: bir veya iki kat renklendirilmiş SAIFSEAL kaplaması uygulayın


nuvole
Çok dekoratif bir kaplama olup eşsiz avantajlar sunmaktadır. Narin görünen yapısına rağmen nouvole son derece sert bir kaplamadır. Bu şık polikrom duvar kaplaması parlak ve düz bir etki yaratarak antik zanaatkarlıkları anımsatan bir görünüm sağlar.

RENK: UNOCOAT TOP 'ın renkleri NUVOLE SKY FINISH renkleri ile ilişkilendirilerek her tada uygun sayısız kombinasyon elde edilir

riflessi
İki adımlı bir uygulama sistemi olup parlak veya mat bir etki bırakır. Eski "Damascato dokusu" son derece yaratıcı bir dizayn ile riflessi sayesinde elde edilebilir. Kolay uygulanabilen riflessi hem yıkanabilen hem de anti statik özelliğe sahip bir yapıdadır.

RENKLER: 20 standart renk. Diğer renkler TINTHOSYSTEM renk paletinde mevcuttur


senese
Doğal doldurucular ve mineral pigmentler içeren bir dekorasyon sistemidir, üst üste binen yerlerde kromatik etki bırakır, tarihi ve antik binaların restorasyonu için uygundur, iç duvarlar için formüle edilmiştir ancak yeterli doz eklendiğinde dış duvarlara da uygulanabilir. düz yahut pürüzlü duvarlara uygulanabilir, farklı bir son görünüm elde edilir.

RENKLER: 18 standart renk. Diğer renkler "I RESTAURI" renk paletinde mevcuttur.